NOVÝ KONCERT KAPELY HOP TROP

Žánr: Koncert
Účinkují: Jaroslav Samson Lenk, Ladislav Huberťák Kučera a Jaromír Šroub Vondra
Přístupnost:: přístupno bez omezení
Znění: česky
Typ promítání: 2D digitální kopie
Stopáž: 110 min.

Zazní zde nejznámější písně souboru, z nichž řada zlidověla a nezřídka se dnes vyučuje i ve školách. Nejedná se však o představení čistě hudební. Soubor, sám mocen humorného slova, sebou na celé turné veze i světelný park a velkoplošnou projekci. To, že členové souboru, Jaroslav Samson Lenk, Ladislav Huberťák Kučera a Jaromír Šroub Vondra, spolu vystupují již třicátou osmou sezónu v nezměněném složení, umožnilo nasbírat i spoustu historického materiálu, který zde bude humornou formou prezentován a zároveň zde kapela představí i nový videoklip.

Skupina HOP TROP je stálicí na scéně trampské hudby už plných 38 let. Od svého vzniku hraje stále v původním složení. V představení sestaveném převážně z tvorby Ladislava Kučery a jeho přátel zazní známé hity jako je Amazonka, Tři kříže, Jonatán a další. Dále také vodácké písničky, které vznikly spoluprací souboru se známým spisovatelem Zdeňkem ŠMÍDEM.

HOP TROP byl hodnocen na festivalech Porta nejvyššími cenami za interpretaci i autorství a v roce 1988 se stal držitelem Zlaté Porty. Za album, vydané GZ Loděnice v roce 1990 s názvem „Hop Trop II“, byly hudebníkům předány „ZLATÉ DESKY“ a později „PLATINOVÉ DESKY“. Skupina HOP TROP mnohokrát vystupovala v televizních pořadech a její autorské písničky jsou denně vysílány soukromými i státními rozhlasovými stanicemi. Přijali je za své trampové, vodáci, a romantici se vztahem k cestování a přírodě. Některé zlidověly a jsou vyučovány v základních školách. Na své cestě do USA a Austrálie HOP TROP vystoupeními potěšil i české a slovenské krajany. Více na: www.hoptrop.cz

Vstupné 350 Kč. Předprodej vstupenek v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí. Doprodej vstupenek na místě. Délka koncertu přibližně 110 min.

ONLINE PRODEJ A REZERVACE VSTUPENEK


Hrajeme:

Úterý 17.10.2017 20:00 česky 350 Kč
Ukaž starší data promítání

Trailer« Zpětkino2.pngdnes hrajeme

Úterý 24.10. 17:00

WIND RIVER

107 min. / 110 Kč

titulní obrázek filmu WIND RIVER


Úterý 24.10. 19:30

BRAZIL
(Brazil Director´s Cut)

143 min. / 80 Kč

titulní obrázek filmu BRAZIL


phone.pngkontakt

Jan Grepl
Kino Svět
Nábřeží 268 
757 01 Valašské Meziříčí
tel.: 571 622 766

mob.: 731 187 727

e-mail: kino@kzvalmez.cz

 

facebook logo


Více 
 

mapa stránek © 2017, Kulturní zařízení města Valašského Meziříčí