Informace

PROJEKT VAŠE KINO

PROJEKT VAŠE KINO

Co je to projekt "vaše kino"?

Asociace provozovatelů kin přišla s unikátním projektem nazvaným „Vaše kino“, které sdružuje více než 80 kin po celé České republice a vytváří jedno virtuální jednosálové kino. Kino Valmez se tak podobně jako mnoho dalších kin po dobu nuceného uzavření přesouvá do on-line prostředí.

Jak na to?

Na www.kinovalmez.cz najdete program promítání. Prostřednictvím on-line předprodeje (košík u každého filmu v programu) si zakoupíte E-vstupenku, kterou zaplatíte kartou, a na váš e-mail přijde vstupenka s číslem nad čárovým kódem.

Cena jedné vstupenky je 70,- Kč. Jedenáctimístné číslo uvedené na e-vstupence (nad čárovým kódem) budete potřebovat pro spuštění promítání. Zadáte ho na webových stránkách www.vasekino.cz.

Kdy končí předprodej a kdy můžu do sálu?

Prodej lístků končí vždy 1 hodinu před startem promítání.

Vstup do "sálu" bude spuštěn vždy 20 minut před promítáním, abyste měli čas vyladit obraz, vypnout mobilní telefony a připravit si dostatek popcornu.

PROGRAM 1.-5.4. #vašekino
1.4. středa 20:00 Amundsen
2.4. čtvrtek 20:00 Šťastný nový rok
3.4. pátek 20:00 Amundsen
4.4. sobota 15:00 Trollové a kouzelný les
4.4. sobota 20:00 Šťastný nový rok
5.4. neděle 15:00 Trollové a kouzelný les
5.4. neděle 20:00 Afrikou na pionýru

https://kino.kzvalmez.cz/program/kino-valmez/

19:00 je uzávěrka nákupu vstupenek.
19.40 pouštíme na sál

To be continued...

To be continued...

Cestovatelské akce v kině

Cestovatelské akce v kině

 

1) Jiří Kolbaba: Ostrov Bali - termín přeložen i se zakoupenými vstupenkami na 10.6. 2020 v 18.30.

2) Černobyl: Spící peklo : akce je přeložena po domluvě s panem Kubešem na 8. června v 18:30, včetně všech zakoupených vstupenek.

 

Případná vracení online vstupenek pomocí mailu kino@kzvalmez.cz, kam prosím svoji e-vstupenku zašlete. Osobně zakoupené vstupenky se  budou vracet po znovuotevření pokladny kina.

Opatření - Coronavirus

Opatření - Coronavirus

Vážení diváci, 

Online zakoupené vstupenky na představení v kině od 10.3. 18:30 do 22.3. 19:30 budou vráceny na Vaše účty do 7 pracovních dnů. Vstupenky na pana Kolbabu zatím nevracíme, jednáme o kompletní přesunu akce na květen nebo červen. Vstupenky zakoupené osobně na pokladně kina nebo v TIC budeme vracet v hotovosti od 1.4.
Zrušeny jsou také všechny akce v kině pro MŠ a ZŠ v tomto období.
Princezna zakletá v čase a 3Bobule mají odloženou premiéru, možná takových případů bude více. Zatím čekáme, kdy se bude premiéra konat.

V příloze Tisková zpráva Kulturního zařízení.