Informace

TADY VARY

TADY VARY

Od 3. do 11. července 2020 se v kině Valmez můžete těšit na program jedinečného přehlídky Tady Vary.

3. 7. ve 20.00 festival slavnostně zahájí přenosem do všech 96 zúčastněných kin prezident karlovarského festivalu Jiří Bartoška! (podrobné infromace o slavnostním zahájení zde)

Do exkluzivního výběru zařadili dramaturgové karlovarského festivalu šestnáct výrazných snímků, které zaznamenaly mimořádný ohlas na festivalech od loňského podzimu do letošního Berlinale.

Na promítání tajemstvím obestřeného mexického thrilleru Bez zvláštních znamení  (který se stal diváckým hitem festivalu Sundance) přijede osobně speciální host! Pátek 10.7. ve 20.00 bude tak  jedním z vrcholů festivalu.

Každý z vybraných filmů bude mít pouze jedno exkluzívní představení, které proběhne ve všech zúčastněných kinech ve stejný okamžik. Bude se promítat vždy v 17 a ve 20 hodin. Představení budou koncipována ve festivalovém duchu, budou doplněna úvody přenášenými do sálu i participací tvůrců prostřednictvím komunikačních kanálů (některé vstupy budou předtočené, jiné streamované naživo!).

Podrobný program i s možností koupě vstupenek naleznete na webových stránkách kino.kzvalmez.cz

Filmy budou opatřeny českými titulky.

Ve foyer nebude chybět červený koberec (k pošlapání pro vás, ale i pro spciálního hosta 10.7.), k prodeji festivalové hrníčky šité na míru našemu kinu.

Od 11. května otevíráme kamenné kino Valmez!

Od 11. května otevíráme kamenné kino Valmez!

Milí diváci,

vítejte zpět!

Program na týden od 11. do 17. května bude co nejdříve zveřejněn na webu i facebooku kina. 

Zatím budeme promítat ve všední dny pouze večer (o víkendech zkusíme i odpoledne pro děti),maximálně pro 100 diváků.

Bar zatím nemůže být v provozu. Platí přísný zákaz konzumace jídla v kinosálu, a to i vlastního.  Každá druhá řada bude volná, každé třetí sedadlo musí také zůstat volné, upravili jsme proto prodej vstupenek.  Respektujte prosím místenky, obdržené při online prodeji nebo na pokladně kina.

Kino bude vybaveno před sálem i před záchody dezinfekcí a pravidelně i při provozu čištěno. Shrnuto, bude třeba dodržovat následující pravidla.

 

 

 

 

VAŠE KINO

VAŠE KINO

Projekt sdružuje více než 80 kin po celé České republice a vytváří jedno virtuální jednosálové kino.

Jak na to? Na www.kinovalmez.cz najdete program promítání. Prostřednictvím on-line předprodeje (košík u každého filmu v programu) si zakoupíte E-vstupenku, kterou zaplatíte kartou, a na váš e-mail přijde vstupenka s číslem ( jednáctimístným) čárovým kódem.

Cena jedné vstupenky je 70,- Kč. Jedenáctimístné číslo uvedené na e-vstupence (nad čárovým kódem) budete potřebovat pro spuštění promítání. Zadáte ho na webových stránkách www.vasekino.cz.

Kdy končí předprodej a kdy můžu do sálu?

Prodej lístků končí vždy 60 minut před startem promítání.

Vstup do "sálu" bude spuštěn vždy 20 minut před promítáním, abyste měli čas vyladit obraz, vypnout mobilní telefony a připravit si dostatek popcornu.

PROGRAM 

viz www.kino.kzvalmez.cz

Kontakt: 731 187 727 (Ondřej Kaláb, vedoucí kina Valmez)

MOJE KINO LIVE (MKL)

MOJE KINO LIVE (MKL)

"Moje kino Live" je odlišným projektem než Vaše kino. Také jím můžete podpořit vaše oblíbené kino /tedy např. Valmez :) /  

Umožňuje divákům kromě online projekce před i po filmu chatovat (chatovací okno lze i vypnout).

Filmy jsou zde pojaty jako události (eventy) - odborně je uvede zapálený filmový znalec a HLAVNĚ : často vítají po promítání zajímavého hosta (např. režiséra nebo herce), který odpovídá na dotazy psané diváky do chatu.

Vstupenku na film si zakoupíte na webu kina nejpozději 30 minut před začátkem. 15 minut před začátkem dostanete na mail /který jste zadali při platbě) internetovou adresu, která Vám promítání spustí (funguje přes Youtube). 

PROGRAM 

viz www.kino.kzvalmez.cz

Kontakt: 731 187 727 (Ondřej Kaláb, vedoucí kina Valmez)

Opatření - Coronavirus

Opatření - Coronavirus

Vážení diváci, 

Online zakoupené vstupenky na představení v kině od 10.3. 18:30 do 31.3. 19:30 byly vráceny na Vaše účty. 

Vstupenky zakoupené osobně na pokladně kina nebo v TIC budeme vracet v hotovosti od nejbližšího možného termínu, kdy vláda dovolí.

Osobně v hotovosti se budou  vracet také vstupenky nakoupené z kreditu.

Zrušeny jsou také všechny akce v kině pro MŠ a ZŠ do odvolání.

Všechny filmové premiéry jsou odloženy. Zatím čekáme, kdy se bude moci začít znovu promítat...

Pro zpestření čekání a pro podporu kina Valmez Vám nabízíme online domácí projekce simulující provoz opravdového kina - více zde v Informacích (Vaše kino), na našem facebooku nebo na webu vasekino.cz.

V příloze oficiální Tisková zpráva Kulturního zařízení k situaci 10.3., jež byla prodloužena dále, do odvolání.

Cestovatelské akce v kině

Cestovatelské akce v kině

 

1) Jiří Kolbaba: Ostrov Bali - termín přeložen i se zakoupenými vstupenkami na 1.9. 2020 v 18.30.

2) Černobyl: Spící peklo : akce je přeložena po domluvě s panem Kubešem na úterý 15. září v 18:30, včetně všech zakoupených vstupenek.

 

Případná vracení online vstupenek pomocí mailu kino@kzvalmez.cz, kam prosím svoji e-vstupenku zašlete. Osobně zakoupené vstupenky se  budou vracet po znovuotevření pokladny kina.