ÚNOR - DUBEN 2024

 

Kontakt: 731 187 727 nebo kino@kzvalmez.cz.  

Výběr filmu je na Vás, kantorech (musí být alespoň měsíc po premiéře a musí na něj být kinopráva), níže naleznete naše doporučení.    

(pro vytištění stránky klikněte pravým tlačítkem myši a zvolte Tisk)

Cena odvisí od počtu žáků (70-90 žáků 80Kč, 90-110 - 70Kč, 110 -265 - 60Kč). 

 

Bratři.  Gran turismo (dabing); Víkendoví rebelové ( německy s č. tit.).  Chlapec a Volavka (dabing).  #annaismissing  (+ prac. listy).   Karlos.     Jeden gól (tit.).    Barbie (dabing anebo titulky).  Tři mušketýři: D´Artagnan.   (dabing) nebo Tři mušketýři: Milady (dabing). Civilizace.  (s prac. listy)   Good Old Czechs. (atraktivně pojatý dokument o čs. letcích za 2. světové války, s metod. listy)

Young and Short 15+ - pásmo krátkých filmů z celé Evropy (tit.)

Muž, který stál v cestě (s prac. listy). Oppenheimer.   Falcon Lake. (+ pracovní listy pro studenty; viz úvodní foto zde na webu)

Krásné bytosti. (+ pracovní listy pro studenty);   Wonka.    Bob Marley: One love.    Jeden život.   Strašidelný dům.  Premiantka.  Chudáčci.    Železní bratři.

 

Dále :  Poslední závod (+prac. listy).   Notre-Dame v plamenech.   Minamata. (anglicky s č. tit.), Ghost Dog - cesta samuraje.  Srdce dubu.  Ztracené iluze (Balzac, média, fr.j. s titulky); Olga. (sportovní drama + Ukrajina-Majdan, fr.j.+ukraj.j., s titulky); Sestry v sedle (komedie, fr. tit.).  Strážci Galaxie 3.  Spolu. Adam Ondra: Posunout hranice.   Dungeons and Dragons.  Top Gun 2.  Avatar 2.  

 

Z titulů pro vzdělávací účely:

Zázračný aparát (mediální výchova - s metodickými materiály)Havel (osudy prvního českého prezidenta v době před sametovou revolucí), Jeseníky: Království horské divočiny (dokument). Krkonoše (dokument).  Kde je Anna Franková? (animovaný, podle slavného Deníku A.F.), Greta (švédsky a anglicky s č. tit., téma klimatické změny a životopis zároveň); Hovory s TGM (Martin Huba a Jan Budař v ceněném převodu slavných rozhovorů Karla Čapka a T.G. Masaryka);  Manželské etudy: Nová generace (vztah muž - žena). Amnestie (vzpoura ve věznici Leopoldov a událoti kolem roku 1989 v Československu). Jan Palach (hraný film o českém hrdinovi).