Tady Vary

 

V PRODEJI DO 10.1. 2024 NA POKLADNĚ KINA VALMEZ

 

Tady Vary | Jarní předplatné

Tady Vary je filmová sezóna s předplatným v českých kinech. Jednou měsíčně vstoupíte do kina po červeném koberci a užijete si předpremiéru skvělého filmu. Spolu s vámi ho budou ve stejnou chvíli sledovat diváci v dalších 55 kinech po celé ČR. Mimořádnou atmosféru podpoří úvod, v přímém přenosu přenášený do všech kin.

Toto předplatné na šest událostí koupíte za cenu pěti koupíte osobně na pokladně kina Valmez.

Cena: 840Kč

Jako dárek k předplatnému od nás dostanete TADY VARY taštičku s lahvičkou Campari.

 

PROGRAM: 

10. 1.  20:00  Chudáčci (Irsko / Velká Británie / USA, 2023) 

 7. 2.  20:00   The Iron Claw (Velká Británie / USA, 2023)

13. 3.  20:00  Panenky na útěku (USA, 2024)

24. 4.  20:00  Rivalové (USA, 2024)

22. 5.  20:00  Priscilla (USA, 2023)

12. 6.  20:00  Ve jménu cti (Francie, 2023)

 

 

Tady Vary | Jarní program:

 Tady Vary 5 | Chudáčci

Poor Things / Irsko, Velká Británie, USA 2023 / režie Yorgos Lanthimos / 142 min.

Neuvěřitelný příběh mladé ženy, kterou geniální vědec přivede zpět k životu. Hladová po světském životě a osvobozena od předsudků své doby, Bella (Emma Stone) se pustí se zhýralým právníkem (Mark Ruffalo) do víru dobrodružství napříč kontinenty. Vítězný film benátského filmového festivalu.

 

 Tady Vary 6 | The Iron Claw

Velká Británie, USA 2023 / režie Sean Durkin / 130 min.

Srdcervoucí příběh o píli, dřině a bratrské lásce inspirovaný skutečnými událostmi. V rolích wrestlerských legend z rodiny Von Erichů září Zac Efron, Jeremy Allen White a Harris Dickinson.

 

 Tady Vary 7 | Panenky na útěku

Drive-Away Dolls / USA 2024 / režie Ethan Coen / 84 min.

Dvě holky, které potřebují změnu, a banda gangsterů, která potřebuje kufr, jenž se nedopatřením dostal těm dvěma do rukou. To jsou aktéři hříšné komedie Panenky na útěku oscarového režiséra a scenáristy Ethana Coena.

 

Tady Vary 8 | Rivalové

Challengers / USA 2024 / režie Luca Guadagnino 

Znali se jako teenageři, teď se znovu utkávají. Stará rivalita ožívá - na tenisovém kurtu i v lásce. Hvězdná Zendaya v hlavní roli nového filmu Lucy Guadagnina (Dej mi své jméno) o umění svádění i jiných hrách. 

 

Tady Vary 9 | Priscilla

USA 2023 / režie Sofia Coppola / 113 min.

Když se dospívající Priscilla na večírku seznámí s Elvisem Presleym, z krále rock'n'rollu se v soukromí stává někdo zcela nečekaný. Příběh turbulentního manželství je zároveň procítěným portrétem lásky a slávy. Hlavní pozornost má ve snímku Sofie Copolly (Ztraceno v překladu) tentokrát Priscilla.

 

Tady Vary 10 | Ve jménu cti

Une affaire d'honneur / Francie 2023 / režie Vincent Perez / 101 min.

Paříž, 1887. Duel je oficiálně zakázanou, ale stále běžnou praxí. A podle Marie-Rose, bojující za rovnoprávnost žen, není čest pouze mužskou záležitostí. Vítěz Divácké ceny 57. MFF Karlovy Vary strhujícím způsobem vyobrazuje duely s kordy, pistolemi i s šavlemi na koních.

 

V následujích sedmi dnech

Priscilla
Tady Vary 9

Když se dospívající Priscilla na večírku seznámí s Elvisem Presleym, z krále rock'n'rollu se v soukromí stává někdo zcela nečekaný. Příběh turbulentního manželství je zároveň procítěným portrétem lásky a slávy.  Tato...
Koupit online Více